Vi er igen med Team Rynkeby - LEMO Recruitment

Vi er igen med Team Rynkeby

7. jul - 2026

Vi er igen med Team Rynkeby i Paris.

I år er det 25 gang at Team Rynkeby cykler for børn med livstruende sygdomme.

For tredje år i træk støtter Team LEMO Recruitment op som Guldsponsor for dette for os meget vigtige formål.

Som du kan se, er vi lige der på trøjen, hvor rytterne finder deres energi. Power gels, brød, chokolade etc.

Det er præcis den energi vi håber der kan blive overført til børnene og ikke mindst deres pårørende i den svære sygdomstid.

Vi er 100% også med til næste år. Au revoir.

MML

Morten Madsen har mere end 20 års erfaring som Group HR Manager og Rekrutteringsansvarlig. Han har en HRD erhvervsdiplomuddannelse, er uddannet Business Coach og er certificeret i GARUDAs og Thomas International’s personprofilværktøjer.

Seneste indlæg fra vores blog

Vi vil gerne på forhånd undskylde

Vi vil gerne på forhånd undskylde

Vi vil gerne på forhånd undskylde, hvis det roder lidt hos os. Vi foretager en udskiftning på vores website og SoMe kanaler af vores kendte logo: LEMO Recruitment ApS.